Oyun
Trend

2021 Steam Kış İndirimleri Başladı

Her sene geleneksel olarak düzenlenen Steam Kış İndirimleri başladı. Bu yıl 22 Aralık 2021 – 5 Ocak 2022 tarihleri arasında devam edecek olan steam kış indirimlerinde öne çıkan oyunları sizler için derledik. Oyun severlerin yüklü miktarda oyun aldıkları bu zamanlarda yeni yıla girerken büyük bir hediye de Steam tarafından geldi. Birçok yeni yapımın da aralarında bulunduğu binlerce oyuna yüzde 90 a varan indirimler geldi.

Oyun yapımcılarının ve oyun severlerin buluştuğu en popüler platform olan Steam bu sene de oldukça büyük indirimlere imza attı. Her sene geleneksel olarak düzenlenen Steam Kış indirimlerinde bu sene de oldukça popüler oyunların da içinde olduğu binlerce oyun indirime girdi. Oyuncuların akın akın oyun aldığı şu zamanlarda sizler için en çok indirime giren popüler oyunları derledik.

Steam Kış İndirimlerinde Öne Çıkan Oyunlar Neler?

2021 Steam Kış İndirimleri Başladı
2021 Steam Kış İndirimleri Başladı

22 Aralık 2021 de başlayan Steam Kış indirimlerinde birçok oyun indirime girdi. 5 Ocak 2022 ye kadar devam edecek olan bu indirimlerde en popüler olan oyunları sizler için derledik. Bu büyük oyun havuzunda kaybolanlara bu listemiz belki yol gösterebilir. Yalnız unutmayın, az bir zaman kaldı. Steam Kış İndirimleri 5 Ocak 2022 de bitiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu