Oyun

60 TL’Lik Oyun Epic Games’de Ücretsiz Oldu

Epic games, yıl kurmadığı sürece günlük 1 ücretsiz rekreasyon, toplam 15 ücretsiz oyun verecektir. Ödül oyunu dağıtımına 16 Aralık’ta başlayan şirket, bir kuruş harcamadan Shenmue’yi üçe indirdi. 24 saat boyunca hiç para ödemeden indirilen aksiyon ve yolculuk işlevli sporun ödemesi bu günlerde tekrar yapıldı.

Epic video oyunları mağazası şimdi de Neon Abyss olarak bilinen oyunu 60 TL değerinde ücretsiz hale getirdi. Veewo video oyunları aracılığıyla geliştirildi ve Team17 Digital Ltd. aracılığıyla geliştirildi. Epic oyunlar aracılığıyla yayınlanan platform sporu, 29.07.2020’de piyasaya sürüldü. Nintendo takası, playstation dört ve Xbox One yardımı ile Neon Abyss de yirmi dört saat bilgisayardan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Destansı video oyunları ünlü eğlence şirketini satın aldı!
Destansı video oyunları ünlü oyun şirketini satın aldı!
Steam’e karşı agresif sigorta poliçelerini sürdüren Epic video oyunları gelişmeye devam ediyor. Üretici şimdi önemli bir stüdyo satın aldı.

Destansı video oyunları 60 TL’lik Neon Abyss oyununu ücretsiz yaptı


Neon Abyss, “Hades aracılığıyla oluşturulan “Grim Squad”ın bir parçası olarak Abyss aracılığıyla kendi araçlarınızı çektiğiniz benzersiz bir haydut benzeri hareket platform oyunu olarak tanımlanıyor. Spor ayrıca ileri doğru atış hareketini derin haydut benzeri mekaniklerle birleştirir.

epic games ucretsiz oyun neon abyss 1

Neon Abyss’ten bir oynanış videosu.
Neon Abyss’te, Abyss’e sızmak ve yepyeni Tanrıları yenmek için Hades aracılığıyla şekillendirilmiş özel bir asa olan “Grim Squad”ın bir üyesi olarak oynayabilirsiniz. Her oynadığınızda yeni odalar, eşyalar, patronlar, özel kurallar ve hatta yeni sonlar sizi bekliyor. Ancak her zindanın hassas ve genişletilebilir olduğu düşünüldüğünde, sahip olduğu oyun stiline uyum sağlayabilir.

Neon Abyss’e 18.12.2021 saat 19:00’a kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz. Belirli bir süre içinde Epic video oyunları Başlatıcı aracılığıyla sporu kitaplığınıza eklemeniz yeterlidir. O zaman varoluş için sana yapışacaktır.

Prosedür gereksinimleri minimum önerilen


çalışan sistem windows 7 altmış dört bit ev windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) i5-2500k@üç.Üç GHz, AMD FX 6300 3.5 GHz
bellek 4GB RAM 6GB RAM
DirectX onbir 11
Ekran kartı GeForce 7600 GS (512 MB) GeForce 7600 GS (512 MB) veya üstü
metinsel içerik dili: İngilizce, Basitleştirilmiş çince dili, doğal çince dili, Almanca Fransızca, İtalyanca, doğu dili, Rusça, İspanyolca (İspanya)
Ses dili: İngilizce

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu