Yaşam
Trend

Exxen’de Galatasaray-Barcelona Maçı Nasıl İzlenir?

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray-Barcelona Maçı nasıl izleyeceğini tüm spor severler merak ediyor. Maçın biletleri günler öncesinden tükendiği için herkes maçı canlı olarak uzaktan nasıl izleyebileceğini merak ediyor. Bizler de sizler için Galatasaray-Barcelona Maçını nasıl canlı olarak izleyebileceğini anlatacağız.

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dizi-film-maç izleme platformu Exxen üzerin yayınlanacak olan Galatasaray-Barcelona maçı bu akşam canlı olarak izlenebilecek. Acun Ilıcalı 2021 yılında Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının Türkiye’de canlı olarak yayınlanma haklarını satın almıştı. Bu maçları da kendisinin kurduğu Exxen platformu üzerinden paralı olarak yayınlama kararı aldı. Exxen’e üye olup canlı bir şekilde bu maçları izleyebileceksiniz. Televizyon, tablet, bilgisayar gibi birçok farklı cihazdan izleme imkanı sunan Exxen platformu üzerinden nasıl canlı olarak Galatasaray-Barcelona Maçı izlenebilir?

Exxen Nedir? Exxen Üzerinden Maç Nasıl İzlenebilir?

Exxen, Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu online dizi-film izleme platformudur. Yakın zamanda Acun Ilıcalı’nın Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını yayınlama hakkı alması üzerinden Exxen üzerinden spor yayınları da yayınlanmaya başlanmıştır. Yalnız, bu maçları izlemek için ayrı bir üyelik almanız gerekmektedir. Yani klasik Exxen üyeliği ile canlı olarak maçları izleyemezsiniz. Exxen online bir platform olduğu için internet erişimi bulunan bütün cihazlardan izlenebilir. Yalnız akıllı olmayan cihazlardan Exxen yayınlarını izleyemezsiniz.

Galatasaray-Barcelona Maçı Nasıl İzlenir
Galatasaray-Barcelona Maçı Nasıl İzlenir

Galatasaray-Barcelona Maçını Nasıl İzleyebilirim?

Galatasaray-Barcelona maçını izleyebilmek için öncelikle Exxen Spor üyeliği almalısınız. Daha sonra Exxen web sitesine girerek maçı canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Dilerseniz akıllı bir televizyondan Exxen uygulamasını indirerek veya bilgisayarınızdaki görüntüyü HDMI kablosu bağlayarak televizyona yansıtabilir ve bu şekilde izleyebilirsiniz. Dilerseniz telefonunuzdaki görüntüyü Smart View üzerinden televizyona yansıtarak izleyebilirsiniz. Bir diğer alternatif ise https://www.exxen.com/tr adresine girip Galatasaray-Barcelona maçını izleyebilirsiniz.

Galatasaray Barcelona Maçı Ne Zaman?

Galatasaray-Barcelona maçını bugün (17.03.2022 tarihinde) saat 20:45 de Exxen üzerinden izleyebilirsiniz.

Exxen Spor Üyelik Fiyatları Ne Kadar?

Exxen üzerinden maçları izleyebilmek için Exxen Spor üyeliği satın almanız gerekmektedir. Yani hali hazırda sahip olduğu Exxen üyeliği ile izleyemezsiniz. Exxen Spor üyelik ücretleri aşağıdaki şekildedir:

Reklamlı Exxen Spor Üyeliği

Sezonluk Paket (12 Ay taahhütlü): 34,8 TL

Aylık Paket (Taahhütsüz): 49,8 TL

Reklamsız Exxen Spor Üyeliği

Sezonluk Paket (12 Ay taahhütlü): 44,8 TL

Aylık Paket (Taahhütsüz): 59,8 TL

Bu iki paketten birini satın alarak BÜTÜN Exxen yayınlarını izleyebilirsiniz. Dilerseniz Maç müsabakalarını dilerseniz de sitede yer alan dizi ve filmleri izleyebilirsiniz.

Exxen Üyeliği Nasıl Açılır?

Exxen üzerinden hesap açmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  •  exxen.com/tr adresini ziyaret edin.
  • Ana sayfada yer alan ilgili kısma ad – soyad ve e-posta bilgilerinizi girerek ‘Üye Ol‘ butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekranda şifre ve telefon numarası bilgilerinizi girin.
  • Üyelik sözleşmesini kabul edin ve ‘Devam Et‘ seçeneğine tıklayın.
  • EXXENSPOR” başlığı altında bulunan “İncele” butonuna tıklayın.
  • Reklamlı ve reklamsız üyelik seçeneklerinden size uygun olanı seçin ve ‘Abonel Ol‘ deyin.
  • Ödeme sayfasında ilgili alanları doldurup üyelik işleminizi tamamlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu