Oyun
Trend

GTA Trilogy: The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri Açıklandı

GTA Trilogy: The Definitive Edition sistem gereksinimleri açıklandı. Efsane oyunlar arasında yer alan GTA serisi oyunların en yeni oyunu hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu yeni oyun aslında eski oyunları Remastered hali olarak gelecek. GTA Trilogy: The Definitive Edition ismiyle gelecek olan bu oyunların sistem gereksinimleri açıklandı. Yalnız bu açıklanan sistem gereksinimleri birçok oyuncuyu üzecek cinsten.

Uzun zamandır oyun severler GTA 6 nın gelmesini büyük bir heyecanla bekliyordu. Yalnız Rockstar firması bizlere bu haberi hala vermedi. Onun yerine GTA Trilogy: The Definitive Edition oyununu duyurdu. GTA Trilogy: The Definitive Edition ismiyle gelecek olan oyunda GTA serisinin eski oyunlarından GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarının Remastered hali bulunuyor. Yalnız sistem gereksinimleri bakımından oldukça can alacağa benziyor. Çünkü GTA 5 den daha yüksek sistem gereksinimlerine sahip olacak.

GTA Trilogy: The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri Neler?

GTA Trilogy: The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri
GTA Trilogy: The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Rockstar firması tarafından GTA Trilogy: The Definitive üçlemesi hakkında şöyle bir açıklama geldi:

“3 büyük şehir, 3 epik hikaye. Oyun dünyasına yön veren bu 3 klasik oyun, yeni ışıklandırma ve çevre detayları, yüksek kalite kaplamalar ve arttırılmış çizim mesafesi ile karşımıza çıkacak. Oyunlarda ayrıca GTA V’ten alışkın olduğumuz kontroller ve hedef alma sistemi de oyuna eklenecek. 3 oyunun da dünyasına eklenecek yeni detaylar sayesinde bu dünyalara bambaşka bir gözle bakacaksınız.”

Yapılan bu açıklamaya göre eski olan bu oyunlar GTA 5 e benzer bir kontrole ve grafiklere sahip olacak. Oyunların sistem gereksinimlerine baktığımızda ise GTA 5 den çok daha kaliteli bir grafiklere sahip olacağı belli oluyor. Oyunların kaplayacağı alan ise 45 GB olarak açıklandı.

GTA Trilogy: The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri;

İşlemci: Intel Core i5-2700K/AMD FX-6300
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
RAM: 8 GB RAM
Depolama: 45 GB Depolama
İşletim Sistemi: Windows 10

Önerilen Sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
RAM: 16 GB RAM
Depolama: 45 GB Depolama
İşletim Sistemi: Windows 10

GTA Trilogy: The Definitive Edition Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yapılan en son açıklamalara göre GTA Trilogy: The Definitive Edition Üçlemesinin fiyatı 70 Euro olacak. Şu anki Euro kuruna göre hesaplarsak (1 Euro= 10,75 TL) 750 TL gibi bir rakama denk geliyor. Steamdeki dolar kurunun 2.1 TL olduğunu baz alırsak, 70 Euro yaklaşık 80 Dolara denk geliyor. Bu da 168 TL gibi rakama çıkacağını bizlere gösteriyor.

Bu açıkladığım rakamlar net değil. Yalnızca tahmini rakamlar olduğunu unutmayalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu