Kripto Para
Trend

Kalamar Oyunu için Oluşturulan Fan Tokeni, 24 Saat İçinde Yüzde 300 Değer Kazandı

Güney Koreli hayatta kalma drama televizyon dizisi Squid Game, çok kısa sürede özel bir takipçi kazandı. Şovu beğenenlerden biriyseniz ve buna desteğinizi ifade etmek istiyorsanız, artık bunu kripto para birimi kullanarak yapabilirsiniz. Programın çevrimiçi bir sürümü oyuncular tarafından oluşturulmuştur. Ve oynamak için Squid kripto para birimini kullanmanız gerekecek. İnsanlar bunu yürekten destekliyorlar. Kripto, son 24 saat içinde fırladı ve yaklaşık yüzde 300 kazandı.

CoinMarketCap’e göre, kripto bu raporun yazıldığı sırada 13.04 $ (Rs. 977) seviyesinden işlem görüyordu. Salı günü, mütevazı bir 0,01 $ değerindeydi (Rs. 0,075). Cuma günü, yeni kripto para birimi 4 $ (300 Rs) değerine ulaştı. Ancak piyasa analiz ajansı, kullanıcıların bu tokeni popüler bir merkezi olmayan borsa olan Pancakeswap’ta satamayacaklarına dair “birden fazla rapor” aldığını söyleyerek bir uyarı yayınladı. “Lütfen kendi durum tespitinizi yapın ve işlem yaparken dikkatli olun!” Kripto, 20 Ekim’de ön satışa başladı.

Distopik dizi, para için ölümcül çocuk oyunları oynamaya zorlanan bir grup nakit sıkıntısı çeken insanın hikayesini anlatıyor. 45.6 milyar wonluk ödülün tehlikede olduğu bir hayatta kalma oyunu. Yüksek bahisler göz önüne alındığında, gösteri viral bir sansasyon haline geldi. Çevrimiçi oyun, Netflix şovunda yer alan altı oyun turunu taklit ediyor. Ancak şirket, “Görünüşe göre ölümcül sonuçlar sağlamıyoruz!” Oyunda insanlar oynamak ve daha fazla jeton kazanmak için jeton satın alıyor.

Squid teknik incelemesi, ne kadar çok insan katılırsa, ödül havuzunun o kadar büyük olacağını söylüyor. Geliştiriciler, kazanana verilen yüzde 90 ile giriş ücretinin yüzde 10’unu alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu