Oyun
Trend

Oyuncular için iyi haber! Stadia Pro ücretsiz deneme sürümü şimdi yayında: Yapmanız gerekenler:

Google, önceden bir ödeme yöntemi gerektirmeden Stadia Pro Cloud oyun akış hizmetine tamamen ücretsiz bir deneme sunuyor.

Ücretsiz kullanımın başlatıldığı bu yılın Nisan ayından bu yana bir aylık denemeler mevcuttur, ancak ücretsiz ay sona erdiğinde denemenin otomatik olarak devam edebilmesi için her zaman önceden bir ödeme yöntemi gerektirmiştir.

9To5Google’da yer alan bir rapora göre, yeni bir Stadia hesabı, kullanıcıların ödeme ile ilgili herhangi bir bilgi vermeden sadece tek bir tıklamayla Stadia Pro ücretsiz deneme başlatmasına olanak tanıyan aşağıdaki ekranı görecek.

Ancak bu sefer denemeler yalnızca 30 dakika için geçerlidir ve belirli bir süre kullanıldıktan sonra, Stadia Pro’nun bir aylık normal denemesine devam etmek için bir tür ödeme yöntemi girilmesi gerekir.

Daha önce Google, oyun akış platformu Stadia’nın artık web uygulaması aracılığıyla iOS cihazlarda kullanılabileceğini duyurdu.

Safari tarayıcısını kullanan bir web uygulaması kısayolu oluşturarak Stadia oyunlarını iPhone veya iPad’de oynayabilirsiniz.

Başlamak için, bir Stadia hesabına ve Stadia kitaplığındaki en az bir oyuna sahip iOS 14.3 veya üzeri sürümlü bir iPhone veya iPad’e ihtiyacınız olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu