Mobil
Trend

POCO X3 GT ekstra alanlar için güncelleniyor! ROM kurma yöntemlerini açıklıyoruz!

Xiaomi, yüzde X3 GT birimleri için ek bölgelerde MIUI 12.5’in geliştirilmiş varyasyonunu piyasaya sürüyor. Güncelleme Endonezya’da ve dünya ROM’u olan kullanıcılar için mevcuttur. Değişimin önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla pazara sunulması bekleniyor.

Bu sürümün yapı miktarı, Android on bir temelli varyasyon V12.5.4.Zero RKPIDXM aracılığıyla tanımlanır. Güncelleme küçük baskısında odaklanmış algoritmalar, Sıvı depolama, Atomize bellek ve kurnaz denge gibi MIUI 12.5 gelişmiş varyant değişiklikleri ile birlikte gelir. Ayrıca, gizlilik ve güvenlikle ilgili hatalar kadar prosedür performansını da iyileştirir.

poco x3 gt 25

Endonezya için


oldukça basit bir şekilde aşağıdan değiştirmeyi indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile monte etmek için bu adımları takip edebilirsiniz:

İlk önce ayarlardan “Cep telefonu hakkında” seçeneğine gidin.
Ardından, geliştirici uyarısı olmanız dışında “MIUI varyasyonu” üzerine tıklayın.
Bir geliştirici olarak ortaya çıktıktan sonra, güncellemeleri incele bölümündeki 3 noktayı tıklayıp “güncelleme dosyasını seç” seçeneğini tıklayıp indirdiğiniz dosyayı yükleyebilirsiniz.
Başka bir yaklaşım, ROM dosyasını flaş etmek ve telefonunuza kurmaktır. Bu prosedür için gadget’ınızda iyileştirme moduna geçmeniz gerekir. İndirilen dosyayı mobil veya SD karta aktardıktan sonra aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Bunun için cep telefonunuzu kapattıktan sonra acilen “ses açma + vigor” tuşlarına basarak açın.
Cihazınız iyileştirme modunda açılacaktır. Açıldıktan sonra indirdiğiniz dosyayı “install” kısmından seçip kurabilirsiniz.
Word: Bu prosedür için Bootloader’ınızın kilidini açmanız gerekebilir.

Yüzde X3 GT (Endonezya)

küresel için


% X3 GT, küresel olarak MIUI 12.5 daha arzu edilen uyarlamayı almaya başladı. Güncelleme şu anda p.C. X3 GT dünya kullanıcıları. Farklı alanlar güncellemeyi önümüzdeki birkaç gün içinde alabilir.

modaya uygun pc Global müşterileri için X3 GT uygulama güncellemesi derleme varyantı V12.5.7.Zero.RKPMIXM olarak tanımlanır.

Bu değiştirme işlemini telefonlarınıza yukarıda anlattığımız prosedürle kurabilirsiniz.

Yüzde X3 GT (dünya)

alternatif Günlük
MIUI 12.5 daha güçlü

hızlı verimlilik. Yüzlerce arasında daha fazla yaşam tarzı.
Odaklanmış Algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, yaklaşım varlıklarını dinamik olarak farklı sahnelere tahsis ederek tüm modellerde kusursuz bir uzmanlığı garanti eder.
Atomize anımsama: ultra ince anımsama yönetim mekanizması, RAM kullanımını ekstra verimli hale getirecektir.
Sıvı Depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sürecinizi canlı ve zaman geçtikçe duyarlı hale getirecektir.
Akıllı denge: Temel prosedür yükseltmeleri, gadget’ınızın amiral gemisi donanım öğelerinden esas olarak en iyi şekilde yararlandığından emin olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu