Mobil
Trend

Samsung Herkesi Üzen Bir Açıklama Yaptı

Küresel çip dezavantajı tüm bilim devlerini etkiledi. Samsung da bu kuruluşlar arasında yer alıyor. Şimdi yayınlanan bir rapor, şirketin çip ikilemine ilişkin tutumunu ortaya koydu.

Herkes, hemen hemen her sektörü etkileyen küresel çip kıtlığının farkında ve akıllı telefon sektörü de buna ek olarak büyük darbe aldı. Akıllı telefonlarda uluslararası lider olan ve kendi çiplerini yapan Samsung, bu çip engeliyle de kafayı sıyırdı.

Tanıtılan bir belgeye uygun olarak, Güney Koreli bilim harikası Samsung, çip kıtlığının 2022’nin ikinci 1/2’si olmadıkça devam edeceğine inanıyor. Rapor, geçen ay neredeyse 30 arkadaş ve taşıyıcı ile ikilemden bahseden Samsung cep telefonu Şefi TM Roh’a atıfta bulunuyor. Samsung, yonga setlerinin ve RF yongalarının 2022’nin 2d 1/2’sinin yardımıyla kıtlıkla karşı karşıya kalacağıyla ünlü ve kuruluş, kıtlığı azaltmak için adımlar atıyor. Güney Koreli büyük şimdi inşaat potansiyelini güvence altına almak için yıllık sözleşmeler yapıyor.

Samsung’dan hayal kırıklığı yaratan açıklama!

adsiz Y4Hz

İşletmenin, şu anda iki haftalık stok sağlayan şirketlerin alternatifi olarak dört haftalık fiş tedarikini envantere alması gerekiyor. Samsung’un çip kıtlığı arasında yumuşak işlemlerden emin olmak için temel adımları attığını görmelisiniz.

Bu kıtlıklar nedeniyle Samsung’un bu 12 ayda oldukça fazla acı çektiğini söyleyeceğiz. Üreticinin Galaxy S21 FE modeli ertelendi ve şimdi Ocak 2022’de piyasaya sürülecek ve Galaxy S22 serisinin lansmanı Şubat ayına ertelendi. Bu engelin aynı anda devam edeceğini öngören kurum, yeni 12 ayda chip dezavantajı ile boğuşmak zorunda kalacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu