Sinema DiziTeknoloji

Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm Nasıl İzleyebilirim?

BluTv nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm yayınlandı. BluTv üzerinden her hafta yeni bölümlerini izleyebileceğiniz Sokağın Çocukları dizisinin 4. sezonu yayın hayatına başladı. Sokağın Çocukları 4. sezon yeni bölüm heyecanı BluTv de devam ediyor.

Sokağın Çocukları Dizisi 4. Sezon Konusu Nedir?

Sokağın Çocukları dizisinde sokak kuralları ile büyümüş bir nesil anlatılır. Bu çocuklar sokağın adaletini derinlemesine hissetmişlerdir. Dizinin ana karakterlerinden Murat, 23 yaşına basmış genç bir delikanlıdır. Murat erken yaşta büyümek zorunda kalan bir çocuktur. Yeri geldiğinde küçük kardeşi Çarli’ye hem babalık hem de abilik yapmak zorunda kalmış, kendisinden büyük, abisi olan, Suat’a bir nevi babalık yapmak zorunda kalmış ve dul annesi Beyza ile yaşayan bir gençtir.

Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm Yayınlandı
Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm Yayınlandı

Murat aynı zamanda sokakta büyümüş ve mahallenin abisi sayılan Şehmuz Ağa’nın gözbebeğidir. Şehmuz Ağa’nın Murat’a bu kadar çok değer vermesi, sokaktaki güç dengelerini bozacaktır. Murat bir yandan annesi ve kardeşlerine bakmaya çalışırken bir yandan da mahallenin abisi sayılan Şehmuz Ağa ile arasını bozmamaya çalışır. Yalnız bunu yaparken sokak kurallarına da uygun davranmak zorunda kalmaktadır. Sokağın Çocukları dizisinde yapılmak zorunda kalınan her bir seçim aynı zamanda bir vazgeçişi de beraberinde getirmektedir.

Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm Konusu Nedir?

Cezaevinde bir kaos başlar. Hakimi’nin hedefinde bu sefer Onur vardır. Fazıl’ın amcasına karşı yaptığı hamle ise büyük bir yüzleşmeyle sonuçlanır.

Sokağın Çocukları 4. Sezon Oyuncu Kadrosu Nedir?

Sokağın Çocukları 4. Sezon oyuncu kadrosunda birçok ünlü isim yer almaktadır. Bu isimler şunlardır:

  • Onur Akbay
  • Burak Şahin
  • Burak Akyüz
  • Kerem Ali Yengüner
  • Mehmet Elmas
  • Furkan Murat Uğur
  • Hakan Erkuran
  • Volkan Ölçen
  • İrfan Ballı
  • Kenan Ciniviz

Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=_Q8ZZhjbpww
Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=Tgv4rp5xGu8
Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm BluTv’de Yayınlandı

Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman İzleyebilirim?

Sokağın Çocukları dizisinin 4. sezon bölümleri her hafta Cuma günleri yayınlanmaktadır. Sokağın Çocukları 4. Sezon 5. Bölüm BluTv üzerinde 11 Mart 2022 Cuma günü yayınlanmıştır. Sevilen dizinin 4. Sezon 5. Bölümünü BluTv üzerinden izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu