Sinema DiziTeknoloji
Trend

Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm Yayınlandı

En çok izlenen internet dizileri arasında olan Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm hakkında yeni bilgiler yayınlandı. BluTv’nin en çok izlenen dizileri arasında olan Sokağın Çocukları dizisi 4. Sezon 6. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Sokağın Çocukları 4. sezon 6. bölüm fragmanı izle.

Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm Konusu Nedir?

Sokağın Çocukları dizisi 5 Mart 2020 tarihinde çekilmeye başlanmıştır. Sevilen dizi Türkiye’nin illerinden olan Adana, Mersin ve Hatay illerinde çekilmektedir. Yapımcılığını Kadri Berkan Taşkın’ın üstlendiği Sokağın Çocukları dizisinin yönetmenlik koltuğunda Kadri Berkan Taşkın yer almaktadır. Kategori olarak aksiyon,polisiye, suç bölümlerinde yer alan dizi IMDB’de 6,9 puan almıştır.

Sokağın Çocukları dizisinde sokak kuralları ile büyümüş bir nesil anlatılır. Bu çocuklar sokağın adaletini derinlemesine hissetmişlerdir. Dizinin ana karakterlerinden Murat, 23 yaşına basmış genç bir delikanlıdır. Murat erken yaşta büyümek zorunda kalan bir çocuktur. Yeri geldiğinde küçük kardeşi Çarli’ye hem babalık hem de abilik yapmak zorunda kalmış, kendisinden büyük, abisi olan, Suat’a bir nevi babalık yapmak zorunda kalmış ve dul annesi Beyza ile yaşayan bir gençtir.

Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm
Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm

Murat aynı zamanda sokakta büyümüş ve mahallenin abisi sayılan Şehmuz Ağa’nın gözbebeğidir. Şehmuz Ağa’nın Murat’a bu kadar çok değer vermesi, sokaktaki güç dengelerini bozacaktır. Murat bir yandan annesi ve kardeşlerine bakmaya çalışırken bir yandan da mahallenin abisi sayılan Şehmuz Ağa ile arasını bozmamaya çalışır. Yalnız bunu yaparken sokak kurallarına da uygun davranmak zorunda kalmaktadır. Sokağın Çocukları dizisinde yapılmak zorunda kalınan her bir seçim aynı zamanda bir vazgeçişi de beraberinde getirmektedir.

Sokağın Çocukları 4. Sezon Oyuncu Kadrosu

okağın Çocukları 4. Sezon oyuncu kadrosunda birçok ünlü isim yer almaktadır. Bu isimler şunlardır:

  • Onur Akbay
  • Burak Şahin
  • Burak Akyüz
  • Kerem Ali Yengüner
  • Mehmet Elmas
  • Furkan Murat Uğur
  • Hakan Erkuran
  • Volkan Ölçen
  • İrfan Ballı
  • Kenan Ciniviz

Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Goa74q_kB6s
Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
https://youtu.be/Tgv4rp5xGu8
Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm

Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm Ne Zaman İzleyebilirim?

Sokağın Çocukları dizisinin 4. sezon bölümleri her hafta Cuma günleri BluTv üzerinden yayınlanmaktadır. Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm BluTv üzerinde 18 Mart 2022 Cuma günü yayınlanacaktır. Sevilen dizinin 4. Sezon 6. Bölümünü BluTv üzerinden izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-JUFecOAoQk
Sokağın Çocukları 4. Sezon 6. Bölüm Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu