Sinema DiziTeknoloji
Trend

Squid Game 2. Sezonu İçin Bir Müjde Geldi

Netflix’in en çok tercih edilen dizilerinden biri olan Squid sport, ikinci sezonuyla ekrana gelebilir. Yönetmen, dizinin yepyeni sezonu final yapmış gibi bazı açıklamalarda bulundu.

Kalamar oyunu, dünya çapında yüzlerce sevgilisi olan bir Netflix dizisidir. İkinci sezonunun olup olmayacağına dair söylentiler olsa da dizinin yaratıcısının açıklamaları 2. sezonun finaline ışık tutuyor. Bu kadar basit değil, şimdi yeni sezonla ilgili biraz uzmanlığımız var.

Squid rekreasyonunun 2. sezonuna hazır olanlar için mükemmel bilgiler!

Netflix’in hit Kore dizisi, Aktris 456 (Lee Jung-jae) rolünde Seong Gi-hun ile ilk sezonunu tamamladı. İlk sezonun sonunda, kahramanımız, yaşam tarzlarına neredeyse değer veren ve 455 diğer yarışmacıyı öldüren sadist eğlencenin intikamını almak için geri döndü, alternatif olarak kızını görmek için bir uçağa bindi. Akış operatörü Netflix’in artık Squid sporu için yeni sezonu doğrulamamış olmasına rağmen, yönetmen Hwang Dong-hyuk zaten 2. sezon garantiliymiş gibi açıklamalar yapıyor. Yönetmen, temel kişi Gi-hun’un 2. sezonda daha büyük bir kararlılıkla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

6167d2a0c8c3730754f64c38 6dYA

Yönetmen Hwang, “Saygın bir ortamda 2. sezon hakkında konuşmak için doğru yerde değilim, ancak 2. sezon olacaksa, Gi-hun gördüğümüz ilk sezonda değiş tokuş edecek. Gi-hun insanlığıyla öne çıkan bir karakter.” “İnsanlığı ilk sezonda çok pasif bir şekilde gösteriliyor. Ama 2. sezonda video oyunlarından edindiklerini ve ilk sezondaki deneyimlerini daha fazla kullanacağını düşünüyorum.” Ayrıca benzetme yaptı.

Eylül ayında açılması nedeniyle, Squid rekreasyon Netflix’in şimdiye kadarki en büyük dizisidir. Bir zamanlar Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 numaraya ulaşan birincil Kore dramasıydı. Yazarın en iyi 10 listesiyle doksan dört ülkenin listelerinde zirveye yerleşti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu