Kripto Para
Trend

Whatsapp İle Kripto Para Göndermek Artık Mümkün

Standart mesajlaşma yazılımı WhatsApp, belirtilen bir yazılıma daha imza attı. Kripto para geri ödemeleri artık uygulama üzerinden yapılabilir. İşte küçük baskı.
Kripto para birimleri giderek daha yaygın hale geliyor. Ayrıca hayatımızın her alanında birleşmeye başlayan kripto para birimleri için standart mesajlaşma yazılımlarından bir geçiş oldu. Standart mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kripto para birimleriyle ödemelere izin verecek. Amerika Birleşik Devletleri’nde, kripto para birimini kullanan bir sohbette para göndermeye ve almaya izin veren yepyeni bir pilot uygulama başlattı.

WhatsApp, şimdiye kadar gizlilik anlaşmasının bir sonucu olarak çeşitli müşterileri yanlış yere yerleştirmişti. O zamanlar popülerliğini düzeltmeye çalışan platform, yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Meta çatısı altındaki devasa platform, ilerici bir adımla bir kez daha gündeme geldi. WhatsApp artık kripto para ödemelerine izin verecek.

WhatsApp’tan kripto para hamlesi!

WhatsApp’ın kripto para transferi ilk olarak ABD’deki “kısıtlı sayıda” kullanıcıya sağlanır. Üretici şu anda ülkede sınırlı sayıda kullanıcının kripto para göndermesine izin veren bir pilot süreç başlattı. Karakteristik, Meta’nın daha önce pilotluk yaptığı dijital cüzdanı Novi tarafından destekleniyor. Ödemeler, ABD dolarına sabitlenmiş olan Pax doları (USDP) cinsinden yapılır.

https://twitter.com/skasriel/status/1468722859648307201?s=20

Novi’nin internet sitesiyle uyumlu olarak, bu seçenek WhatsApp’ta bir ek göndermek kadar basit çalışıyor. İşlev, muhtemelen Android’deki ataş simgesi veya iOS’taki “+” simgesi aracılığıyla erişilebilir olacaktır. Buradan ücret seçeneğine karar vererek kripto para ile ödeme yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu